Hakkımızda

A Artı Ofis, şirket kurmak, yazışmalarda göstermek için yasal bir adrese ihtiyaç duyan işletmelerin ihtiyacına karşılık oluşturulmuş, ekonomik bir ofis çözümü olan sanal ofis seçeneğini kurumsal bir formda uygulayan bir merkezdir. Ankara sanal ofis kiralama merkezi olarak Astor Plaza'da hizmet veren A Artı Ofis, tüm yasal prosedürlerde ofisiniz olarak gösterebileceğiniz ve sizin için telefon ve posta trafiğini yöneten kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.  

Stopaj, elektrik, su, ofisin kurulması, içerisinin döşenmesi, çalışacak personellerin giderleri derken uzun bir masraf listesine dönüşen ofis kiralama işine yeni bir çözüm sunan sanal ofisler, teknik altyapısına kadar kurulmuş tamamen hazır alanlardır.

A Artı Ofis  Eskişehir sanal ofis kiralama seçeneği ile şirketiniz için profesyonel bir bir kurumsallık çözümü sunar. Eskişehir ve Ankara’da bulunan ofislerimizde şirketinize gelen aramalar profesyonel ekibimizce sizin adınıza karşılanır, postalar, kargolar alınır ve istediğiniz adrese detaylı bilgi ile yönlendirilir.

Sanal ofis kiralama hizmetimizin yanında ihtiyaç anında toplantı odası rezerve edebilmenizi sağlayan hizmetlerimiz işletmeniz için profesyonel bir lokasyondur.

Anında varlık oluşturabileceğiniz sanal ofis çözümlerinden yararlanarak hızlıca çalışmalarınıza başlayabilmek için A Artı Ofis’in sunduğu sanal ofis ve toplantı odası hizmetlerine mutlaka göz atmalısınız.

Whatsapp ile Bize Ulaşın